Velika zlatna medalja Montesori osnovnoj školi na Novosadskom sajmu obrazovanja “Putokazi”

Čast nam je da vas obavestimo da je našoj Montesori osnovnoj školi uručeno najviše priznanje na Novosadskom sajmu obrazovanja “Putokazi”. Sajam obrazovanja “Putokazi” održan je u Novom Sadu, od 4. do 5. marta i okupio je preko 80 obrazovnih institucija iz Srbije, Italije, Slovenije, Hrvatske, Slovačke, Francuske, Rusije i Kanade. Montesori osnovna škola dobila je maksimalnu ocenu kvaliteta – veliku zlatnu medalju i diplomu. Ovo je priznanje za posvećenost i podršku našim učenicima, njihovim porodicama i široj zajednici kao i dokaz kvaliteta koji svakoga dana gradimo u nastojanjima da budemo bolji i uspešniji.