Onlajn nastava u Montesori osnovnoj školi

Od danas počinjemo sa projektom onlajn učenja. Naši učenici i njihovi roditelji biće u svakodnevnom kontaktu sa našim nastavnicima koji će im putem virtuelnih učionica i organizovanih video poziva pružati podršku u učenju. Svakodnevno ćemo saznavati, istraživati i posvećeno raditi na kvalitetnom obrazovanju za sve naše učenike. Roditelji će nam biti važna podrška u ovom procesu, a pripremamo i zajedničke projekte. Naša onlajn nastava biće usmerena na holistički razvoj deteta, a program obrazovanja celovit i vrhunskog kvaliteta. Osim prirodnih i društvenih nauka organizovaćemo i umetničke radionice kao i sportske aktivnosti, prilagođeno novonastalim okolnostima. Čuvajmo se i budimo odgovorni prema sebi i drugima.