Upis u prvi razred Montesori osnovne škole

Upis u prvi razred

U našoj zemlji, ovo je period godine kada započinje upis učenika u prvi razred osnovne škole.

Ove godine, zbog vanrednog stanja, putem imejla ili popunjavanjem onlajn upitnika, možete iskazati interesovanje za upis u Montesori osnovnu školu, a mi ćemo vas kontaktirati.

U prvi razred školske 2020/21. godine upisuju se deca koja do početka školske godine imaju najmanje šest i po, a najviše sedam i po godina. To su zapravo deca rođena od 01.03.2013. godine do 28.02.2014. godine.

Na zahtev roditelja, u prvi razred se mogu upisati i deca uzrasta od šest do šest i po godina, nakon provere spremnosti za polazak u školu.

Lekarski pregledi i testiranje spremnosti deteta za polazak u školu obaviće se po okončanju vanrednog stanja.

Dokumentacija koje je neophodna za upis u prvi razred osnovne škole je dokaz o zdravstvenom pregledu deteta i uverenje o završenom pripremnom-predškolskom programu.

Prosleđujemo vam FORMULAR ZA UPIS, kako biste jednostavno i brzo obezbedili svoje mesto u našoj školi.